Party-Anime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Inceputul unei aventuri?

2 participanți

Party-Anime :: RPG :: Parc

Pagina 3 din 16 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul

In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Sam Oct 12, 2013 11:54 am

-Bine, de acord. Spun eu grabindu-ma.
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Kami Rei Dum Oct 13, 2013 5:41 pm

Cum am ajuns la palat, m-am dus in sala tronului.
-Alethia, te poti duce in bucatarie! Cred ca ti-e foame! Eu am nevoie sa fiu singura cateva momente.
Kami Rei
Kami Rei
Kanzenadmin
Kanzenadmin

▐ Mesaje : 1067
▐ Puncte : 21333
▐ Reputaţie : 117
▐ Înscris la : 29/06/2013
▐ Vârsta : 28
▐ Localizare : Memories
feminin

Foaie de personaj
Gamee:
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Dum Oct 13, 2013 6:43 pm

Ma duc direct in bucatarie unde observ un bol plin cu mancare uscata pentru caini Dar il plus cotrobai prin frigider luand 5 crenvusti si o cutie de lapte. Mananc crenvustii si apoi torn un sfert din cutia de lapte peste granule. Ma pun sa le mananc de parca as manca cereale cu lapte.
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Kami Rei Mar Oct 15, 2013 1:17 pm

Stăteam și priveam fără țintă, negura ce învăluia palatul, jucându-mă obosită cu o șuviță de păr. Mereu mă băgam în câte ceva, care nu avea nicio legatura cu mine. Dar dacă nu aș face asta, eternitatea mea ar deveni plictisitoare...și va deveni cândva.
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 396343s3w6sd77rg


Ultima editare efectuata de catre Kami Rei in Mier Oct 16, 2013 8:05 pm, editata de 3 ori
Kami Rei
Kami Rei
Kanzenadmin
Kanzenadmin

▐ Mesaje : 1067
▐ Puncte : 21333
▐ Reputaţie : 117
▐ Înscris la : 29/06/2013
▐ Vârsta : 28
▐ Localizare : Memories
feminin

Foaie de personaj
Gamee:
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Mar Oct 15, 2013 5:56 pm

Dupa ce terminasem de mancat, merg pe un hol cam intunecat. Acolo era o oglinda acoperita insa cu un cearsaf negru. Eram curioasa de ce e acoperita acea oglinda. Apuc cearsaful cu gura si il dau jos. Incep sa ma uit in oglinda si sa ma admir. Dar asta nu dura mult deoarece imaginea din oglinda se incetosa apoi se transforma intr-un fel de televizor eu urmarind curioasa ce se intampla fara sa am habar ca oglinda este magica .Cand observ o fantoma a unei vrajitoare incep sa latru la ea. Insa ea iesi din oglinda direct in holul in care ma aflam eu si incep sa latru mai tare, facand foarte multa galagie.
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Kami Rei Mar Oct 15, 2013 7:05 pm

Momentul meu meditativ, a fost intrerupt necuviincios de latraturile cainelui. Oare ce mai era acum?
Ma duc pe holuri si cand ajung langa caine, ma opresc si privesc afectata.
Kami Rei
Kami Rei
Kanzenadmin
Kanzenadmin

▐ Mesaje : 1067
▐ Puncte : 21333
▐ Reputaţie : 117
▐ Înscris la : 29/06/2013
▐ Vârsta : 28
▐ Localizare : Memories
feminin

Foaie de personaj
Gamee:
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Mar Oct 15, 2013 7:19 pm

-Scapa-ma te rog de fantoma asta, desi recunosc e vina mea ca am adus-o dar n-a fost cu intentie. Nu am vrut decat sa ma privesc in oglinda desi nu aveam habar ca o oglinda in dimensiunea asta poate provoca necazuri.


Ultima editare efectuata de catre Alethia in Mar Oct 15, 2013 9:02 pm, editata de 1 ori
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Kami Rei Mar Oct 15, 2013 8:44 pm

-Asta nu e o fantoma! Este doica mea! spun eu razand.
Kami Rei
Kami Rei
Kanzenadmin
Kanzenadmin

▐ Mesaje : 1067
▐ Puncte : 21333
▐ Reputaţie : 117
▐ Înscris la : 29/06/2013
▐ Vârsta : 28
▐ Localizare : Memories
feminin

Foaie de personaj
Gamee:
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Mar Oct 15, 2013 9:03 pm

-A iesit din oglinda, m-a speriat.
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Kami Rei Mier Oct 16, 2013 11:55 am

-Oglinda e un portal intre dimensiuni! Ingerii Intunecati si...altii, nu pot crea portale asa ca se folosesc de oglinzi!
M-am intors catre doica si i-am zambit. Ea mi-a aruncat doar o privire de ''ce-ai m-ai facut?'', apoi merse in bucatarie cu cumparaturile.
Kami Rei
Kami Rei
Kanzenadmin
Kanzenadmin

▐ Mesaje : 1067
▐ Puncte : 21333
▐ Reputaţie : 117
▐ Înscris la : 29/06/2013
▐ Vârsta : 28
▐ Localizare : Memories
feminin

Foaie de personaj
Gamee:
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Mier Oct 16, 2013 4:47 pm

-Acum am inteles. Spun eu dupa care curioasa cum eram in legatura cu acel nou loc in care ma aflam o zbughesc in fuga pe holuri, in 4 labe, cautand biblioteca.
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Kami Rei Mier Oct 16, 2013 6:30 pm

Iar a luat-o la goana. Acum oare la ce va mai latra?
Kami Rei
Kami Rei
Kanzenadmin
Kanzenadmin

▐ Mesaje : 1067
▐ Puncte : 21333
▐ Reputaţie : 117
▐ Înscris la : 29/06/2013
▐ Vârsta : 28
▐ Localizare : Memories
feminin

Foaie de personaj
Gamee:
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Mier Oct 16, 2013 6:41 pm

De indata ce ajung in biblioteca raman uimita cat de multe carti exisa acolo. ma gandeam ca daca ingerii pot zbura probabil sunt pasionati si de astronomie si poate ei cunosc mai multe decat oamenii in acest domeniu din moment ce auzisem ca pot zbura cu viteze impresionante prin propriile lor forte fara sa aiba nevoie de rachete. Asadar ma apucasem sa caut ce ma ineresa pe mine. Curiozitatea ma fau sa incerc sa ajung si la un raft de sus alk uneia dintre bibliotecile din camera. Cum era prea sus, ma catarase pe biblioteca tinandu-ma cu llabele din spate pe unul dintre afturi si cu labele din fata pe penultimul raft si incercand sa apuc cu gura cartea ce ma interesa. Insa inevitabilul se intampla. Alnec si cad, si o gramada de carti cazura peste mine, ingropandu-ma.
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Kami Rei Mier Oct 16, 2013 6:52 pm

Nici bine nu fac doi pasi si deja aud zgomote din biblioteca. Ma duc si o vad ingropata intr-un maldar de carti.
-Off, oare de ce nu sunt surprinsa?! spun eu, dupa care pocnesc din degete si flacarile care luminau incaperea devenira purpurii, apoi se miscara spre maldarul de carti, luandu-le si asezandu-le la locul lor.
Kami Rei
Kami Rei
Kanzenadmin
Kanzenadmin

▐ Mesaje : 1067
▐ Puncte : 21333
▐ Reputaţie : 117
▐ Înscris la : 29/06/2013
▐ Vârsta : 28
▐ Localizare : Memories
feminin

Foaie de personaj
Gamee:
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Mier Oct 16, 2013 7:23 pm

-Scuze de deranj. Eram doar curioasa. Vroiam o carte sau poate mai multe de astronomie. M-ar interesa despre planetele din alte galaxii sau poate chiar din galaxii din alte constelatii.
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Kami Rei Mier Oct 16, 2013 7:24 pm

-Doar atat? Cauta la sectinea de astronomie. Vei gasi acolo.
Kami Rei
Kami Rei
Kanzenadmin
Kanzenadmin

▐ Mesaje : 1067
▐ Puncte : 21333
▐ Reputaţie : 117
▐ Înscris la : 29/06/2013
▐ Vârsta : 28
▐ Localizare : Memories
feminin

Foaie de personaj
Gamee:
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Mier Oct 16, 2013 7:43 pm

Pai asta incercam sa caut. Da mi se pare ca e prea sus aceasta sectiune. Totusi am niste vise ciudate in ultima vreme. E vorba de niste vise incare ma aflu pe o planeta care habar n-am cum se numeste dar care e populata de animale antropomorphice. Toate au in comun ca sunt bipede si au abilitati umane dar au si caracteristici care as putea spune ca ar fi superputeri dar sunt aceleasi la fiecare indivizi din in unctie de specie. De exemplu arici supersonici, sconcsi ce pot imprastia nu unul ci mii de mirosuri diverse si in functie de starea de spirit, daca sunt fericiti imprastie miros frumos daca nu sunt binedispusi imprastie miros urat, caini cu puteri ca cele ale lui Superman, pisici ce parca au GPS incorporat, etc. Apoi fiecare ei bine au un talent al lor. O iepuroaica cofetareasa si mai mult patroana unei cofetarii, O maimuta care ii calca pe urme lui Picasso, O soparla dansatoare, o panda balerina, si mai e in visele mele si o alta catelusa ce daca se ridica pe picioarele din spate nu imi trece de genunchi, are blana mov si ochii de un albastru-cyan as spune nepamantesc, si o voce angelica. Si e cantareata si mai mult in ivis cand ne intalnim imi spune verisoara.
Desi m-am nascut pe pamant stiu ca provin de pe alta planeta dar habar nu am cum as putea avea aceste vise ciudate. Totusi probabil e gresita teoria oamenilor despre vise si visele chiar apartin sufletulu si nu creoerului. Si ceva incearca sa spuna ca ceva nu se potriveste Dar degeaba daca nu stiu numele planetei de provenienta. Si nici locatia.
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Kami Rei Mier Oct 16, 2013 7:53 pm

-Visele nu sunt coordonate de creier, nici amintirile. Vezi tu, ii spun vazand-o ca ma priveste confuza, daca sa presupunem ca mori si apoi devii o fantoma, nu m-ai ai un creier care sa-ti pastreze amintirile deoarece corpul tau putrezeste, si cu toate astea iti amintesti totul in starea ta de fantoma. Intelegi nu?
Atata timp cat aveti o constiinta, orice fiinta are parte de un Inger, care il ghideaza, chiar si animalele de care vorbeai. In fond, sunteti doar o alta specie extraterestra, dintre alte miliarde.
Kami Rei
Kami Rei
Kanzenadmin
Kanzenadmin

▐ Mesaje : 1067
▐ Puncte : 21333
▐ Reputaţie : 117
▐ Înscris la : 29/06/2013
▐ Vârsta : 28
▐ Localizare : Memories
feminin

Foaie de personaj
Gamee:
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Mier Oct 16, 2013 8:17 pm

-Inteleg acum. Si totusi am o nelamurire legata de distanta intre planete. De ce e asa mare distanta intre Terra si alte planete locuite si oare alte planete locuite au distante mai apropiate si celelalte specii se pot vizita intre ele? Oare Tera chiar e planeta inchisoare si loc de exil pentru oameni? Oare voi ingerii stiti poate mai bine cu ce au pacatuit primii oameni? Oare chestia cu fructul interzis e doar o metafora pentru a ascunde un pacat poate mai grav decat crima?
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Kami Rei Mier Oct 16, 2013 8:31 pm

-Nu-ti pot spune asta! Si noi avem regulile noastre si secretele pe care le stim nu le putem impartasi muritorilor, indiferent de unde provin. Daca ati sti aceste secrete, atunci...
M-am oprit si am respirat adanc:
-Terra nu e o planeta inchisoare, e o planeta in care fortele mistice se aduna si pot comunica sau ajuta muritorii. Nu este un loc de exil, este pentru un scop. Dimensiunile noastre se intrepatrund uneori, iar aceast lucru se poate in special pe Terra. Cu planete ca a ta este mai greu pentru ca voi ne-ati uitat, desi va putem influenta in multe feluri si aici nu vorbesc doar despre Ingerii Intunecati, ci si despre ceilalti ingeri. Macar oamenii inca mai au credinta, desi ne considera rai, Ingerii Intunecati nu exista cu scopul de a va distruge.
Kami Rei
Kami Rei
Kanzenadmin
Kanzenadmin

▐ Mesaje : 1067
▐ Puncte : 21333
▐ Reputaţie : 117
▐ Înscris la : 29/06/2013
▐ Vârsta : 28
▐ Localizare : Memories
feminin

Foaie de personaj
Gamee:
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Mier Oct 16, 2013 9:25 pm

-Nici tu nu ar trebui sa ne bagi pe toti in aceeasi oala. Nu stiu cum e pe planeta mea fiindca nu am vazut-o niciodata. Si nu pot nota chiar daca stiu din vise o planeta, daca are sau nu credinta si oricum indiferent de specie, vorbaaia fiecare padure are uscaturile ei. Deci fiecare specie are indivizi si buni si rai, dar unele specii au prea putini rai si altele prea multi. Si daca nu exista biserici pe alte planete asta nu inseamna ca nu exsta nici un locuitor care sa il slaveasca pe creator. Pur si simplu altii o fac in altfel.
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Kami Rei Joi Oct 17, 2013 12:21 pm

-Nu ma refeream la asta! Ai spus ca intelegi, dar de fapt nu intelegi! Nu conteaza de unde veniti, atata timp cat aveti un caracter uman! Nu vorbi ca si cum ai stii mai bine decat mine!
M-am asezat pe un scaun si mi-am inchis ochii, apoi am continuat:
-E inutil sa-ti vorbesc tie de lumea mea, pentru ca oricum nu vei intelege! M-ai intrebat de ce este atat de greu sa comunici cu alte rase din galaxie...ei bine, raspunsul e simplu: libertatea. Daca ati putea comunica asa cum zici tu, atunci s-ar isca razboaie pentru cucerirea celorlalte planete, iar cele mai evoluate le vor transforma pe celelalte mai putin dezvoltate in sclavi. Iti spun asta pentru ca s-a mai intamplat si in trecut.
Kami Rei
Kami Rei
Kanzenadmin
Kanzenadmin

▐ Mesaje : 1067
▐ Puncte : 21333
▐ Reputaţie : 117
▐ Înscris la : 29/06/2013
▐ Vârsta : 28
▐ Localizare : Memories
feminin

Foaie de personaj
Gamee:
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Joi Oct 17, 2013 12:57 pm

-Aici ai dreptate, toate speciile antropomorphice au caracter uman si sunt supuse greselilor si pacatelor. Si din cate observ din ceea ce spui, rezulta ca Creatorul s-a gandit la toate cand a facut universuul. Probabil ca daca s-ar fi putut crea razboaie intergalactice pentru cucerirea altor planete, unele specii mai evoluate ar fi ajuns asa de evoluate incat sa creeze o bomba de milioane de ori mai puternica decat cea atomica si sa o detoneze fara habar sa aiba de pericol si ar putea distruge probabil un sistem solarintreg cu o singura bomba.
Probabil bomba atomica a oamenilor in comparatie cu Universul nu e decat o scanteie trecatoare. Dar probabil ca cineva rau intentionat ar putea crea si o bomba care sa incendieze intregul univers. Dar sper sa nu se ajunga pana acolo.
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Kami Rei Joi Oct 17, 2013 1:37 pm

-Fiecare planeta locuita a Universului, are cate un protector! Ii cunosc pe multi dintre ei, dar voi ii stiti sub denumirea de ''Dragoni''. Si eu sunt unul dintre protectori! Comparativ cu un Dragon, o bomba este inofensiva. Unele rase de extraterestri au incercat sa preia controlul asupra protectorului si au reusit, astfel au inceput sa cucereasca alte rase, dar in cele din urma puterea i-a distrus, iar acum in cartile noastre ei apar ca niste fiinte teribile care au disparut impreuna cu protectorul lor.
Kami Rei
Kami Rei
Kanzenadmin
Kanzenadmin

▐ Mesaje : 1067
▐ Puncte : 21333
▐ Reputaţie : 117
▐ Înscris la : 29/06/2013
▐ Vârsta : 28
▐ Localizare : Memories
feminin

Foaie de personaj
Gamee:
Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Left_bar_bleue0/0Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Alethia Joi Oct 17, 2013 2:22 pm

-Multumesc frumos pentru explicatii. Acum insa totusi poate ar trebui sa ma intorc la cititul acstor carti. Doresc sa aflu ca pe unde anume se afla planeta din visele mele.
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Inceputul unei aventuri?  - Pagina 3 Empty Re: Inceputul unei aventuri?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 16 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul

Sus


Party-Anime :: RPG :: Parc

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum