Party-Anime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Alethia's Christmas (Topic Special)

In jos

Alethia's Christmas (Topic Special)  Empty Alethia's Christmas (Topic Special)

Mesaj Scris de Alethia Vin Dec 06, 2013 7:38 am

Era o iarna destul de geroasa, prima zapada deja se asternuse. Era ajunul Craciunului, dimineata de 24 decembrie. Eram destul de fericita ca urma sa vina Craciunul. Vroiam neaparat sa am o zi speciala in care sa merg la cumparaturi cu Kami Rei, sa cumparam un brad, mancarea pentru petrecere de Craciun, dulciurile pentru brad si apoi dupa piata sa merg in parc unde a ma tavalesc prin zapada, sa merg prin oras si sa mai sperii cate un postas latrandu-i pel a spate. Cel putin asa imi imaginam eu ca ar putea fi aceasta zi minunata. Apoi sa stau in casa la caldura langa un semineu sau langa un calorifer si sa dorm un pic dupa care sa ma uit la televizor la niste emisiuni speciale. Apoi sa impodobim bradul impreuna, inainte de lasarea serii. Dupa care din nou televizor, in timp ce servitorii lui Kami Rei, pregateau petrecerea de Craciun. Asa imi imaginam eu ca va fi aceasta zi speciala de ajunul Craciunului.
Alethia
Alethia
Majimextreme user
Majimextreme user

▐ Mesaje : 489
▐ Puncte : 19913
▐ Reputaţie : 21
▐ Înscris la : 07/10/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum